Bir Göz At nedir?

Coinrazzi nedir?

2018 yılından bu yana algoritmik analiz alanında çalışmalar yürütüyorum. "CoinRazzi" adında bir algoritmik analiz platformu geliştirdim. Bu platformda ilk ürünüm pazarda oluşan alım fırsatlarını kurguladığım algoritmalar sayesinde bana bildiren "Coinrazzi Whisper"dir. Şu an ilk versiyonu hayata geçmiş durumdadır. İlk versiyon sadece Binance borsasına odaklı olarak çalışıyor. Zaman içerisinde Bittrex ve bir kaç borsayı daha ekleyeceğim. Coinrazzi; kâr potansiyeli olan altcoinleri bildiren bir servistir.

"Bir göz at" nedir?

Buradan gelen bildirimler doğrultusunda ek olarak kendimde teknik analizlerini yaparak yükseliş potansiyeli olan altcoin alım fırsatlarını VIP Telegram servisimde "Bir göz at" başlığı altında paylaşmaktayım.

Uyguladığım metod işlem sırasına göre aşağıdaki gibidir:

  1. Bitcoin hareketini ve genel altcoin pazarını devamlı analiz ediyorum. Binance borsasını kişisel olarak tarayıp düzenli olarak analizlerini yapıyor hareketlerini takip ediyorum.
  2. CoinRazzi algoritmik analiz platformu bildirim gönderince,
  3. Bildirimi gelen altcoini tekrar açıp güncel durumunu analiz ederim. Kullandığım teknik analiz metodu "Price Action" temellidir. Ayrıca 1.5 yıldır kendi geliştirdiğim programladığım göstergeler (indicator) ve "Alien" adını verdiğim analiz sistemim mevcut.
  4. Oluşan yükseliş hareketinin kar potansiyelini pazarın o anki durumuna göre öneriyorum. Piyasada "stop seviyesi" denen benim gibi bazı kişilerin "risk seviyesi" olarak tanımladığı yerleri de belirterek "Bir Göz At" başlığı altında kanalımda paylaşıyorum.

Kısa dönem öneriler:

Piyasanın her türlü inişli çıkışlı döneminde karışımıza çıkabilecek 4 ile maksimum 24 saat içerisinde gerçekleşen %3-5 kâr bırakma potansiyeli olan altcoin önerileridir.

Orta dönem öneriler:

Piyasanın genellikle yatay gittiği veya destek aldığı dönemlerde karşımıza çıkabilecek yine 4-48 saatlik zaman diliminde gerçekleşecek %5-20 kâr bırakma potansiyeli olan altcoin önerileridir.

Uzun dönem öneriler:

Piyasanın genellikle yükseliş eğiliminde olduğu veya destek aldığı dönemlerde karşımıza çıkabilecek yine bir kaç gün veya bir kaç hafta içerisinde %20'dan fazla kâr bırakma potansiyeli olan altcoin önerileridir.

"Bir Göz At" ne değildir?

"Bir göz at" alışageldik bir sinyal servisi değildir. Size buradan alın buradan satın diyen RİSK oranı yüksek işlemler yaptırmaya odaklanmaz. Risk yönetimine odaklanan yükseliş hareketlerini size bildiren bir alarm hizmeti olarak düşünebilirsiniz. Diğer servislerden farkı; hem algoritmik olarak hem kişisel olarak analizimin ortak bir bileşkesiyle oluşan alarmdır.

Kimler için uygundur?

  • Teknik analiz bilgisi iyi olsada piyasayı devamlı takip etmeye vakit ayıramayan kişiler
  • Çok az grafik analiz bilgisi olması gerekiyor. En azından trend nedir? RSI, MACD gibi popüler göstergelerden faydalanan kişilere göredir.
  • Her ne seviyede analiz bilgisi olsada piyasayı devamlı takip edemeyen, az zamanı olan kişilere uygundur.

Kimlere uygun değildir?

  • Hiç bir seviyede grafik okuma, teknik analiz bilgisi olmayan kişilere uygun bir servis değildir.
  • Kısa sürede çok para kazanma hırsı içinde olan kişilere uygun bir servis değildir.

Kâr raporları:

> Ekim 2019 raporu < 

> Tüm raporlar <

Bu servisten nasıl faydalanabilirsiniz?

BitcoinEgitim.com VIP Plus üyeleri bu servisten faydalanabilmektedir. VIP üyelikler için detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

error: Content is protected !!