VIP Üyelik Nedir?

Neden VIP Üyelik?

Birçok kişi kripto para yatırım fırsatlarını araştırırken, sosyal medya, telegram grupları v.s ortamlarını kullanmaktadır. Burada paylaşılan bilgilerden edindiği fikirler doğrultusunda alım satım kararları almaktadır. Analiz yapmayı bilse bile bu ortamlardan olumsuz etkilenerek yanlış kararlar alabilmektedir.

Bu gibi paylaşım platformlarında :

 • Sağlıklı temeller üzerine oturmayan fikirler paylaşılabilir
 • Bazı kötü niyetli kişiler ellerindeki altcoinleri başkalarına satmak için pazar spekülasyonları yaratabilirler. Deneyimsiz kişilerin zararlı çıkabilecekleri kararlar almasına etki edebilirler.
 • Henüz deneyim oturmamış anonim (kimliği belirsiz takma isimli) sosyal medya hesaplarını takip ederek riskli kararlar alabilen kişiler bu alanda çok rastladığımız bir durumdur.
 • Bir çok yatırım piyasasında benzer profilde piyasa spekülatörleri, güveni suistimal eden kimliği belirsiz kişilere ne yazık ki rastlamaktayız.

Amacım yatırımcılara güven duyabilecekleri, spekülasyonlardan zarar görmemelerini sağlayacak bir danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktır. Özellikle piyasayı takip etmeye zamanı olmayan kişiler için güvenilir bir servis vermektir. Takdir edersiniz ki böylesine bir içerik oluşturabilmek için zaman ve emek vermek gerekiyor. Herkesin ihtiyaçları farklı olduğu için 3 farklı üyelik paketi vardır. Detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Üyelik çeşitleri:

VIP Üyelik
 • Web sitesindeki blog yazılarına erişim
 • Bitcoin ve Altcoin piyasası genel analizlerine erişim. Bu analizler her gün düzenli olarak hem 1 saatlik hemde günlük grafik baz alınarak yayınlanmaktadır. (örnek analiz)
 • Bitcoin ve altcoin piyasası orta ve uzun vade analizlerine erişim. Bu analizler piyasanın değişim süreçlerini ve gelişimlerini daha önceden takip edebilmeniz ve risk yönetimi yapabilmeniz için özel yayınlardır. (örnek analiz)
VIP Plus Üyelik
 • VIP Üyelikte sunulan tüm servislere erişim
 • “Bir Göz At” adında kâr potansiyeli olan altcoinlerin bildirimidir. Bu servis bir sinyal serivisi değildir. Ancak potansiyel olarak gördüğüm altcoin alım fırsatlarını sizinle paylaşıyorum. “Bir göz at” paylaşımlarında stop seviyesini ben belirtiyorum. Ancak alım seviyesi, satışa karar verme zamanı aşamaları tamamen size aittir. Bununla birlikte bu paylaşımları kişisel olarak bende takip ettiğim için uygun yerlerde trendin artık satışa döndüğünü düşündüğüm, riskin başladığı yerleri ilerleyiş sürecinde yine “Risk Alarmı” başlığı altında müteakip zamanda sizlere belirtiyorum. Aynı zamanda bu bildirileri sağlıklı değerlendirmek, zarar etmemek uygun yerlerde giriş çıkışlar yapabilmeniz için sizleri geliştirecek eğitimlere de web sitesinde katılabileceksiniz. Bu eğitimler video, metin ve test şeklinde online olduğu için dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden katılabileceksiniz.
 • Bitcoin, Altcoin pazarı analizlerimde piyasanın alım iştahı olduğu dönemleri sizlere bildirmiş olacağım. Bir göz at serisindeki paylaşımlarım sadece bu trend ve mikro trendlerin zamanında olacaktır. Ayı piyasası dediğimiz satışın hakim olduğu dönemlerde bile bu kısa dönemli alım trendleri oluşmaktadır. Ve bu dönemlerde %3-30 arası karlar alabilmek mümkündür.
 • Yatırımcının odaklandığı şey kar değil deneyim olmalıdır. Deneyim kayıp oranını düşürerek kar oranını artıran bir etkendir. İşte sizin gelişiminize destek olacak makale ve video/metin/test kombinasyonlarından oluşan eğitimlere erişebileceksiniz.
 • Sadece VIP Plus üyelerinin katılabildiği ve karşılıklı mülakat/ön değerlendirmeyle kabul ettiğim özel telegram grubuna katılım hakkı. Bu grupta “Bir göz at” serisi ve diğer tüm piyasa hakkında bilgi alış verişi ve sohbeti yapabileceğiniz bir ortamdır.
VIP Elite Üyelik
 • Vip üyelik ve Vip plus’ta sunulan tüm hizmetlere erişim.
 • Farklı özel bir gruba katılarak ayda toplam 8 altcoinin özel analizini tarafıma sorup raporunu alabileceksiniz. Bu gruba katılım sayısı limitli olacaktır.
  Bu grubun dinamiğini zihninizde canlandırabilmeniz için bir örnek vermek gerekirse; örneğin grupta 20 kişi olsa ve ayda her biri 8 altcoin analizi talep etse toplamda 160 altcoin’in analizini izleyebilecek ve web sitesinde arşivine erişebileceksiniz. (örnek analiz)


üyelik

SEÇENEKLERİ

Blog yazılarına erişim

Makalelere Erişim

Bitcoin / Altcoin pazarı günlük analizler

Bitcoin / Altcoin pazarı genel analiz

"Bir Göz At" duyurularına erişim

Online Eğitimlere Erişim

Webinar ve sohbetlere katılım

Ayda 8 tane Altcoin Analizi isteği

VIP

80 TL

AYLIK

VIP Plus 

150 tl

AYLIK

VIP ELITE

250 TL

ayLIK