VIP Üyelik Nedir?

Neden VIP Üyelik?

Birçok kişi kripto para yatırım fırsatlarını araştırırken, sosyal medya, telegram grupları v.s ortamlarını kullanmaktadır. Burada paylaşılan bilgilerden edindiği fikirler doğrultusunda alım satım kararları almaktadır. Analiz yapmayı bilse bile bu ortamlardan olumsuz etkilenerek yanlış kararlar alabilmektedir.

Bu gibi paylaşım platformlarında :

 • Sağlıklı temeller üzerine oturmayan fikirler paylaşılabilir
 • Bazı kötü niyetli kişiler ellerindeki altcoinleri başkalarına satmak için pazar spekülasyonları yaratabilirler. Deneyimsiz kişilerin zararlı çıkabilecekleri kararlar almasına etki edebilirler.
 • Henüz deneyim oturmamış anonim (kimliği belirsiz takma isimli) sosyal medya hesaplarını takip ederek riskli kararlar alabilen kişiler bu alanda çok rastladığımız bir durumdur.
 • Bir çok yatırım piyasasında benzer profilde piyasa spekülatörleri, güveni suistimal eden kimliği belirsiz kişilere ne yazık ki rastlamaktayız.

Amacım yatırımcılara güven duyabilecekleri, spekülasyonlardan zarar görmemelerini sağlayacak bir danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktır. Özellikle piyasayı takip etmeye zamanı olmayan kişiler için güvenilir bir servis vermektir. Takdir edersiniz ki böylesine bir içerik oluşturabilmek için zaman ve emek vermek gerekiyor. Herkesin ihtiyaçları farklı olduğu için 3 farklı üyelik paketi vardır. Detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

VIP üyelik deneyim seviyesi orta üzeri veya yeni başlayan olsa bile piyasayı devamlı takip edemeyen vakti az olan kişilere göre tasarlanmıştır.

Bitcoin Egitim Ekosistemi :


VIP üyelik kanalı ve grubu servisi temel olarak 4 ana faaliyet alanı üzerine kurulmuştur.
1 Analiz :
Günden güne ve gün içerisinde olmak üzere Bitcoin ve genel Altcoin pazarı analizi
2 Sinyal Bot :
www.coinrazzi.com adını verdiğim tamamen kendi geliştirdiğim 3 yıllık deneyimlerime dayalı bir pazar tarama uygulamasıdır.
3 Eğitim : Özellikle az vakti olan kişilere göre organize edilmiş eğitimlerdir. Bu eğitimlerin amacı kişileri teknik analiz uzmanı yapmak değildir. Pazarın uygun olduğu dönemlerde gerek benim önerilerim gerekse aldıkları duyumlar doğrultusunda alım/satım pozisyonlarına daha güvenli bir şekilde giriş/çıkış yapabilmelerini sağlamaktır. Bu konuda kolay anlaşılır başarısı kanıtlanmış metodu aktarmaktır.
4 Koçluk : Piyasayı yakın takip edemeyen kişilerin para kaybetmelerinin en büyük sebebi zamanlama hatası yapmaları ve uygun bir stratejiye sahip olmamalarıdır. Grup içerisinde liderlik görevimle bu konularda destek olmaktayım.

Üyelik çeşitleri:

VIP Üyelik
 • Web sitesindeki blog yazılarına erişim
 • Bitcoin ve Altcoin piyasası genel analizlerine erişim. Bu analizler her gün düzenli olarak hem 1 saatlik hemde günlük grafik baz alınarak yayınlanmaktadır.
 • Bitcoin ve altcoin piyasası orta ve uzun vade analizlerine erişim. Bu analizler piyasanın değişim süreçlerini ve gelişimlerini daha önceden takip edebilmeniz ve risk yönetimi yapabilmeniz için özel yayınlardır.
VIP Plus Üyelik
 • VIP Üyelikte sunulan tüm servislere erişim
 • “Bir Göz At” adında kâr potansiyeli olan altcoinlerin bildirimidir. Bu servis bir sinyal servislerinden ok farklıdır. Detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
 • Bitcoin, Altcoin pazarı analizlerimde piyasanın alım iştahı olduğu dönemleri sizlere bildirmiş olacağım. “Bir göz at” serisindeki paylaşımlarım sadece bu trend ve mikro trendlerin zamanında olacaktır. Ayı piyasası dediğimiz satışın hakim olduğu dönemlerde bile bu kısa dönemli alım trendleri oluşmaktadır. Ve bu dönemlerde %3-30 arası karlar alabilmek mümkündür.
 • Yatırımcının odaklandığı şey kâr değil deneyim olmalıdır. Deneyim kayıp oranını düşürerek kâr oranını artıran bir etkendir. İşte sizin gelişiminize destek olacak makale ve video/metin/test kombinasyonlarından oluşan eğitimlere erişebileceksiniz.
 • Sadece VIP Plus üyelerinin katılabildiği ve karşılıklı mülakat/ön değerlendirmeyle kabul ettiğim özel telegram grubuna katılım hakkı. Bu grupta “Bir göz at” serisi ve diğer tüm piyasa hakkında bilgi alış verişi ve sohbeti yapabileceğiniz bir ortamdır.
VIP Elite Üyelik
 • Vip üyelik ve Vip plus’ta sunulan tüm hizmetlere erişim.
 • Farklı özel bir gruba katılarak ayda toplam 8 altcoinin özel analizini tarafıma sorup raporunu alabileceksiniz. Bu gruba katılım sayısı limitli olacaktır.
  Bu grubun dinamiğini zihninizde canlandırabilmeniz için bir örnek vermek gerekirse; örneğin grupta 20 kişi olsa ve ayda her biri 8 altcoin analizi talep etse toplamda 160 altcoin’in analizini izleyebilecek ve web sitesinde arşivine erişebileceksiniz. (örnek analiz)
 • Aynı zamanda geliştirmekte olduğum özel BitcoinEgitim Telegram Bot unu kullanabileceksiniz. Bu bot 7/24 pazar hakkında güncel bilgileri sizlere sunmaktadır. Soru sorduğunuzda size yanıtını bildirecektir.

550 tl değerindeki “Derdini anlatacak kadar analiz” online eğitimine
6 aylık VIP üyelik veya
3 aylık VIP Plus Üyelik veya
2 aylık VIP Elite üyelik ödemesini peşin yapan kişilere ücretsiz olacaktır.


üyelik

SEÇENEKLERİ

Blog yazılarına erişim

Makalelere Erişim

Bitcoin / Altcoin pazarı günlük analizler

Bitcoin / Altcoin pazarı genel analiz

"Bir Göz At" duyurularına erişim

Online Eğitimlere Erişim

BitcoinEgitim Telegram BOT kullanım

Altcoin Analizi isteği

VIP

80 TL

AYLIK

VIP Plus 

150 tl

AYLIK

VIP ELITE

250 TL

ayLIK